Hakkımızda

Alanya Vein Clinic &
Alanya Varis Kliniği

2019 yılında hizmet vermeye başlayan klinikte özellikle fleboloji (varis ve diğer toplardamar hastalıkları ile ilgilenen bilim dalı) alanında hizmet verilmektedir. Kliniğin kurucusu ve yöneteni Op. Dr. İlker Zan’dır.

Antalya ilinin turistik Alanya ilçesinde hizmet veren klinik; hasta karşılama ünitesi, bekleme salonu, müdahale odası, muayene ve renkli doppler ultrason çekim odası, engelli WC birimlerinden oluşmaktadır. Düzenli temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri ile size hijyenik bir ortam sunulmaktadır. Sadece randevu sistemi ile çalışılarak kliniğin kalabalık ortamdan uzaklaşması ve bulaşıcı hastalıkların engellenmesi amaçlanmıştır.

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olarak, 2011 yılından beri özellikle fleboloji (varis ve diğer toplardamar hastalıkları alanı) ile ilgilenerek, kamu ve özel hastanelerde varis tedavileri uyguladım. Kapalı yöntem varis tedavilerine başlamam da uzun sürmedi. Kendime veya yakınlarıma nasıl bir tedavi uygulanmasını istediysem, hastalarıma da aynı şekilde yaklaştım. Çalıştığım her yerde varis hastalığının sadece görüntü bozukluğu değil, ciddi bir sağlık sorunu olduğunu anımsattım. Ve güncel yöntemlerle tedavisini sağladım.
Dr. İlker Zan
Op. Dr. İlker Zan; Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği (UVCD) ve Avrupa Damar Cerrahisi Derneği (European Society for Vascular Surgery) üyesidir.

2001

Ardahan Hanak Merkez Sağlık Ocağı Hekimi ve Sağlık Grup Başkanı

2003

Eskişehir Verem Savaş Derneği VERTA Tıp Merkezi Hekimi

2005

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

2011

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2013

Özel Antakya Akademi Hastanesi

2018

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi

2019

Alanya Varis Kliniği & Alanya Vein Clinic

Verified by MonsterInsights